4.3 (5 oy) / 6 yorum
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 65C6K Ultra HD (4K) TV Fiyatları

TCL 65C6K 4K UHD QD-MINILED 65" 144HZ GOOGLE TV

Satıcı: TEDx

63.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 63360.00
Tcl 65C6k 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Mini Led Tv

Satıcı: hepsiphone

63.498,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 63498.30
TCL 65C6K 4K UHD QD-MINILED 65" 144HZ GOOGLE TV

Satıcı: Kafkasda

63.699,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 63699.95
Tcl 65C6k Premium 4K Ultra Hd 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Mini Led Tv

Satıcı: KAFKASDA

63.731,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 63731.10
TCL 65C6K 65inc 165 cm QD Miniled 4K UHD Google TV,Uydu Alıcılı

125 yorum

63.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 63899.10
TCL 65C6K 4K UHD QD-MINILED 65" 144HZ GOOGLE TV

Satıcı: beu-tech

64.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 64750.00
TCL 65C6K 4K UHD QD-MINILED 65" 144HZ GOOGLE TV

Satıcı: tek-in-tech

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 64999.00
TCL 65C6K 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart MiniLED TV

Satıcı: KAFKASDA

65.047,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 65047.06
TCL TV 65C6K Premium QD-MiniLED TV

Satıcı: Electronikpazar

66.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 66080.00
TCL 65C6K 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD MiniLED Google TV

Satıcı: Electronikpazar | 124 yorum

66.115,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 66115.44
TCL 65C6K 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD MiniLED Google TV

Satıcı: boandbo | 124 yorum

66.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 66120.00
TCL 65C6K 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart MiniLED TV

Satıcı: Teknosa

69.579,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 69579.02
TCL 65'' C6K Premium QD-Mini Led TV 70.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 70999.00
Tcl 65C6K 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart Google 4K Premium QD-Mini LED TV 73.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 73449.00
TCL TV 65C6K Premium QD-MiniLED TV

Satıcı: MediaMarkt

73.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 73450.00

TCL 65C6K Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

TCL 65C6K Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Var
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 65C6K Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1608 mm
• Kutu Yüksekliği 1000 mm
• Kutu Derinliği 145 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1447 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 894.5 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 296 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1447 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 832 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 56 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 17 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 17.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 24.2 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 65C6K Ultra HD (4K) TV Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

dede Profil Resmi

1 yorum

dede 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum dijital yayınlar, geçişler olsun tv yayınları olsun beni tatmin etti Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Silver G*** Profil Resmi

11 yorum

Silver G*** Almanya MediaMarkt satış fiyatı 599 Euro, Türkiye satış fiyatı ise 1250 Euro.
​TCL marka ürün alanlar, iki yıl sonra bozuldu diye ağlamasın; ürünün gerçek fiyatı bu değil. Çünkü
Türkiye’de LG veya Samsung alınır. Bunlar yurt dışına göre %20 pahalıyken, TCL gibi %100 pahalı değildir. Üstelik ömürleri TCL’ye göre daha uzundur. Paranızı çöpe atmayın.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 ay önce
uye_176478064838 Profil Resmi

15 yorum

uye_176478064838 Almanya da bu 65 inç tv 400 Euro c7k 600 Euro c8k 740 Euro güncel 65 inç TCL tvler
Türkiye'de 3 katına satılıyor
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Taha T***** Profil Resmi

1 yorum

Taha T***** Tv cok cok iyi..digiturk den dolayi gerçek goruntuyu hissedemiyoruz malesef..gerçek renkler,gercek kaliteyi ,youtube larda netflix lerde android ,google tv kısmında görüyoruz..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
KafaSı N** Profil Resmi

19 yorum

KafaSı N** Tcl 65c6k aldım ama öyle iyi bir tv değil o kadar. Kararsız kalmıştım
O değil şimdi maç izlerken ekranda sorun olduğunu gördüm

2 cm kalınlığında 4 tane çizgi var yukarıdan aşağı

Şimdi mi oluştu dünde varmıydı bilmiyorum

Gri tonlardada belli oluyor ama yeşilde daha çok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Huseyin K*** Profil Resmi

19 yorum

Huseyin K*** Yurtdışı fiyatının 3 katı. Hayırlı işler ?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.