4.2 (2 oy) / Yorum Yaz

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV

Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Fiyatları

Tcl 65T8c 4K Ultra Hd 65 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Tv ( Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: tulparlife

38.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 38399.00
TCL 65 inç Akıllı TV 65T8C 4K QLED Renkli Quantum Crystal HDR10+ Oyun Google TV, 144Hz Doğal Yenileme Hızı, ONKYO 2.1 Hi-Fi Ses Sistemi, Dolby Atmos, DTS Virtual X, MEMC, Game Master (2025 Modeli)

Satıcı: Amazon.com.tr

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 54509
TCL 65T8C 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED Google TV

Satıcı: Trendyol

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 54499.00
TCL 65T8C 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV

Satıcı: TVSHOOP | 55 yorum

59.200,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 59200.45
Tcl 65T8c 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Qled Google Tv

Satıcı: TVSHOOP

59.510,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 59510.40
Tcl 65T8cgtv 4K Qled 65" 144Hz Google Tv

Satıcı: TCL Türkiye

70.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 70559.00
TCL 65T8C 65 İnç QLED 4K Google TV – 144Hz Yenileme Hızı, HDR10+ & Dolby Vision IQ Destekli Akıllı Televizyon

Satıcı: TCL Türkiye

71.294,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 71294.03
TCL 65T8C 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV

Satıcı: TCL Türkiye | 55 yorum

73.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 73499.00
Tcl 65T8C 4K Ultra Hd 65 Inç 165 Ekran Google Smart Qled Tv Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

73.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 73499.00

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Var
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1608 mm
• Kutu Yüksekliği 1000 mm
• Kutu Derinliği 155 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1444 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 893 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 320 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1444 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 831 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 69 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 15.8 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 16 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 23.6 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 65T8C Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.