4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Fiyatları

TCL 75P7K 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV - 75''

Satıcı: A R S TEKNOLOJİ | 85 yorum

56.883,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 56883.17
TCL 75P7K 4K UHD 75" QLED GOOGLE TV

Satıcı: İndirim ZONE

57.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 57499.00
TCL 75P7K 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV - 75''

Satıcı: Turan Tekno | 85 yorum

57.721,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 57721.25
TCL 75P7K 75" 4K UHD QLED Google TV

Satıcı: Dorukklima

59.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 59499.00
Tcl 75P7k 75İnc 190 Cm 4K Uhd Google Smart Qled Tv,Uydu Alıcılı

Satıcı: Teknomix

60.159,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 60159.10
TCL 75P7K 75" 4K UHD QLED Google TV

Satıcı: mediamarkt

60.658,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 60658.20
TCL 75P7K 4K UHD 75" QLED GOOGLE TV

Satıcı: MEDIAMARKT

62.181,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 62181.00
Tcl 75P7K 75 inç 190 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K UHD Qled Google TV 63.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 63449.00
TCL 75P7K 75inc 190 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı

70 yorum

63.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 63449.10
TCL 75P7K 4K UHD 75" QLED GOOGLE TV

Satıcı: LACASEDE GRUP

66.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 66930.00
TCL 75'' P7K 4K UHD Google TV 70.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 70499.00
TCL 75P7K 75" 4K UHD QLED Google TV

Satıcı: MediaMarkt

70.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 70500.00
TCL 75P7K 75" 4K UHD QLED Google TV

Satıcı: lacasedegrup

83.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 83660.00
Tcl 75P7k 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Qled Google Tv

Satıcı: La casede tasarım

88.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 88320.00

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
F
İşletim Sistemi:

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1850 mm
• Kutu Yüksekliği 1125 mm
• Kutu Derinliği 178 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1666 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 1035 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 347 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1666 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 958 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 69.5 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 22.9 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 23.2 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 32.5 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 75P7K Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.