4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV

Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Fiyatları

TCL 75Q6C 75 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QD Mini LED Google TV

Satıcı: Trendyol

80.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 80399.00
TCL 75Q6C 75 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QD Mini LED Google TV

Satıcı: Trendyol

80.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 80409
TCL 75Q6C 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD MiniLED Google TV - 75''

Satıcı: Hepsiburada | 38 yorum

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 83999.00
75Q6c 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Qd-Miniled Google Tv

Satıcı: Gamers Arena

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 83999.00
Tcl 75Q6c 4K 144Hz Qd-Mını Led Gtv

Satıcı: NetHouse

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 83999.00
TCL 75Q6C 4K 144HZ QD-MINI LED GTV

Satıcı: Nethouse

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 83999.00
TCL 75Q6C 4K 144HZ QD-MINI LED GTV

Satıcı: Gamers Arena

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 83999.00
75Q6C 75" Google UHD 4K Smart Mini LED TV 84.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 84559.05
TCL 75Q6C 4K 144HZ QD-MINI LED GTV

Satıcı: Nethouse

86.380,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 86380.46
TCL 75Q6C 75'' 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QD-MiniLED Google TV

Satıcı: Gamers_Arena

87.534,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 87534.76

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Fiyat Geçmişi

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Ürün Ailesi

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Var
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 1850 mm
• Kutu Yüksekliği 1125 mm
• Kutu Derinliği 164 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 1670 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 1028 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 341 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 1670 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 960 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 56.7 mm
• TV Ağırlığı (Ayaksız) 23 kg
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 23.5 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 33.8 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TCL 75Q6C Ultra HD (4K) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.