Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Var

Telefunken 32TF6540A HD Ready (HD) TV Fiyatları

Telefunken 32TF6540A HD 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV

Satıcı: Smartman

8.905,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 8905.05
Telefunken 32Tf6540 32'' 82 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

9.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9504.00
Telefunken 32Tf6540a, 32", 82 Cm, Hd Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alici, Wifi, Smart, Led Televizyon

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.974,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9974.20
TELEFUNKEN 32TF6540A, 32", 82 cm, HD Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alıcı, Wifi, Smart, Led Televizyon

Satıcı: UZMANLARPC

10.067,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10067.15
Telefunken 32TF6540A, 32", 82 Cm, Hd Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alıcı, Wifi, Smart, LED Televizyon - .

Satıcı: mrvstore

10.600,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 10600.50
TELEFUNKEN 32TF6540A, 32", 82 cm, HD Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alıcı, Wifi, Smart, Led Televizyon

Satıcı: MAESKO

11.662,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 11662.14
Telefunken 32TF6540A, 32", 82 cm, HD Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alıcı, Wifi, Smart, Led Televizy

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

13.668,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 13668.65
Marmara Qumasch Telefunken 32TF6540A, 32", 82 Cm, Hd Ready, 400Hz, Dahili Uydu Alıcı, Wifi, Smart, LED Televizyon

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

13.742,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 13742.73

Telefunken 32TF6540A HD Ready (HD) TV Fiyat Geçmişi

Telefunken 32TF6540A HD Ready (HD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Var
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E

Telefunken 32TF6540A HD Ready (HD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Enerji Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Enerji Tüketimi (1000h) 45 kWh
• Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
• Ekran Kalınlık Tipi Standart
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Tasarım Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm)
• Ambilight Yok

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• TV Genişliği (Ayaklı) 732 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 480 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 197 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 732 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 435 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 51 (78) mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Çıkış Yılı 2025

DÖKÜMAN/YAZILIM

Telefunken 32TF6540A HD Ready (HD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.