Ekran Boyutu:
Çözünürlük Standardı:
Ekran:
LED
Ses Çıkış Gücü (RMS):
Çıkış Yılı:
Smart TV:
Var
HD Uydu Alıcı (DVB-S2):
Var
HDR:
Yok

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Fiyatları

Thomson 40fg2s14 40" 102 Ekran FHD Google Smart LED TV (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 12.749,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 12749.25
THOMSON 40FG2S14 40 inç 102 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart FHD LED TV

Satıcı: MediaMarkt

15.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 15300.00
Thomson 40FG2S14 40" Uydu Alıcılı FHD Google Smart LED TV

Satıcı: mediamarkt

16.319,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 16319.04
THOMSON 40FG2S14 40 inç 102 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart FHD LED TV

Satıcı: MEDIAMARKT

16.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 16660.00
THOMSON 40FG2S14 40" 100 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Dolby Audio Google LED TV

Satıcı: THOMSON Türkiye | 10 yorum

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 16999.00
Thomson 40Fg2S14 40 inç 102 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart FHD LED TV 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 16999.00
THOMSON 40FG2S14 40 inç 102 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart FHD LED TV

Satıcı: THOMSON Türkiye

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16999.00
Thomson 40fg2s14 FHD 40" 100 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Led TV 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 16999.00
THOMSON 40FG2S14 40" 100 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Dolby Audio Google LED TV

Satıcı: MediaMarkt | 10 yorum

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 17000.00

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Fiyat Geçmişi

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Ürün Ailesi

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Temel Özellikleri

LED
Var
HDR:
Yok
Dahili Wi-Fi:
Var
Subwoofer:
Yok
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G):
E
İşletim Sistemi:

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Özellikleri

EKRAN EKRAN

SES SES

ALICILAR ALICILAR

• Analog Alıcı Var
• Karasal Alıcı (DVB-T) Var
• Kablo TV (DVB-C) Var
• HD Uydu Alıcı (DVB-S2) Var
• HD Karasal Alıcı (DVB-T2) Var

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Dahili Wi-Fi Var
• Ethernet / LAN Kablo Girişi Var
• USB 2.0 Girişleri 2 Adet
• HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri 3 Adet
• HDMI Özellikleri HDMI Audio Return Channel (ARC)
• HDMI-CEC Var
• Dijital Ses Çıkışı Optik
• Kompozit Girişi (AV) Var
• Ses / Kulaklık Çıkışı Yok
• Common Interface (CI+) Var
• Analog/Kablolu Anten Girişi 1 Adet
• Uydu Anteni Girişi 1 Adet

MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ

ENERJİ ve TASARIM ENERJİ ve TASARIM

EBAT & AĞIRLIK EBAT & AĞIRLIK

• Kutu Genişliği 997 mm
• Kutu Yüksekliği 577 mm
• Kutu Derinliği 126 mm
• TV Genişliği (Ayaklı) 892 mm
• TV Yüksekliği (Ayaklı) 559 mm
• TV Derinliği (Ayaklı) 172 mm
• TV Genişliği (Ayaksız) 892 mm
• TV Yüksekliği (Ayaksız) 509 mm
• TV Derinliği (Ayaksız) 84 mm
• TV Ağırlığı (Ayaklı) 3.35 kg
• Toplam Ambalaj Ağırlığı 6.45 kg

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Thomson 40FG2S14 Full HD (FHD) TV Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.