Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Thomson 50QG6C14 UHD 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart QLED Plus TV Satıcı: thomsonturkiye
21.619,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 21619.06
THOMSON 50QG6C14 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Dahili Soundbarlı Google Smart QLED Plus TV - 50''
Satıcı: THOMSON Türkiye | 58 yorum
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 22999.00
THOMSON 50QG6C14 UHD 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Qled Plus TV Satıcı: THOMSON Türkiye
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 22999.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER