Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vestel 24HA9950S 24'' 60 İnç HD Ready Smart TV DLED Ekran 1366 x 768 Çözünürlük ile Uydu Alıcılı Mobil V-Style - 24 inç / 60 cm
Satıcı: FURKAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 3 yorum
16.712,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 16712.50
Vestel 24HA9950S 24'' 60 Ekran Mobil V-Style HD Ready Android TV Satıcı: VestelKurumsalMağaza
17.201,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 17201.06
Vestel 24HA9950S 24'' 60 Ekran Mobil V-STYLE HD Ready Android TV Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 18309
Vestel 24HA9950S 24'' 60 İnç HD Ready Smart TV DLED Ekran 1366 x 768 Çözünürlük ile Uydu Alıcılı Mobil V-Style - 24 inç / 60 cm
Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza | 3 yorum
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 18299.00
Vestel 24HA9950S 24'' 60 Ekran Mobil V-STYLE HD Ready Android TV Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
18.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 18299.00
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER