Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vestel 65UV9750 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Vidaa DLED TV
Satıcı: Cenur Elektronik | 160 yorum
32.447,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
1 32447.25
Vestel 65Uv9750 4K Ultra Hd 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart Led Tv
Satıcı: GARAGE
34.449,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 34449.90
Vestel 65UV9750 65'' 164 Ekran 4K Smart Vidaa TV Satıcı: VestelKurumsalMağaza
35.719,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 35719.06
Vestel 65UV9750 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Vidaa DLED TV
Satıcı: Günyol-Vestel-YOB | 160 yorum
35.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 35739.00
Vestel 65UV9750 65'' 164 Ekran 4K Smart Vidaa TV Satıcı: oztekin-vestel-yob
36.647,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 36647.78
Vestel 65UV9750 4K Ultra HD 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Satıcı: Has-Vestel Yetkili Online Bayi
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 37999.00
Vestel 65UV9750 4K Ultra HD 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Satıcı: Akkaya-Vestel Yetkili Online Bayi
39.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
7 39000.00
Vestel 65UV9750 65'' 164 Ekran 4K Smart Vidaa TV Satıcı: Vestel Kurumsal Mağaza
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
8 40509
EKRAN
SES
ALICILAR
BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
ENERJİ ve TASARIM
EBAT & AĞIRLIK
GENEL ÖZELLİKLER