Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DETA MEDİKAL
16.380,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 16390 Compex SP 2.0 Kas Geliştirme Stimülatör CihazıSatıcı: fizmed-healthcare
17.055,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 17055.40 Compex SP 2.0 Kas Geliştirme Stimülatör CihazıSatıcı: DETAMedikal
17.087,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 17087.91 Compex SP 2.0 Kablolu Kas Kuvvetlendirme Stimülatörü - Tens CihazıSatıcı: DETA MEDİKAL
17.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 17200.00