Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: dengemed | 927 yorum
750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 750.00 F.Bosch 2405 Tens + Ems İkili Terapi Elektriksel StimülatörSatıcı: Lovely | 948 yorum
796,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 796.55 F.Bosch FB 2405 Tens + Ems İkili Terapi Elektriksel Stimülatör Tens CihazıSatıcı: Eirmedikal
791,10 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 801.1 F.bosch Tens + Ems Ikili Terapi Elektriksel Stimülatör Fb 2405 Tens Cihazı MasajSatıcı: HAPPY MEDİKAL
809,10 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 819.1 F.Bosch 2405 Tens + Ems İkili Terapi Elektriksel StimülatörSatıcı: FREYAMEDKOZM | 953 yorum
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
5 849.00 F.Bosch Fb 2405 Tens + Ems Ikili Terapi Elektriksel StimülatörSatıcı: MEDİ11 Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri
850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 850.00 F.Bosch Fb 2405 Tens + Ems Ikili Terapi Elektriksel StimülatörSatıcı: Eir Medikal
869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
7 869.00 F. Bosch Tens + Ems Ikili Terapi Cihazı (FB 2405)Satıcı: mediarma
919,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 919.08