Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Globus Premium 400 Tens Stimülasyon Cihazı 4 Kanallı 2+2 Özellikli Hazır Programlı Ramak Satıcı: Fizmed
30.874,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 30874.00
Globus Premium 400 Ems Tens Ve Fizik Tedavi Cihazı Satıcı: Fizmed
30.874,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 30874.00
Globus Premıum 400 Satıcı: SARS TIBBİ CİHAZLAR | 1 yorum
32.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 32760
Globus Premium 400 Portatif Elektrik Stimülatörü Satıcı: fizmed
32.921,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 32921.10
Globus Premium 400 Tens Ems Cihazı
Satıcı: Maxi Egzersiz
37.166,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 37166.30
Globus Premium 400 Portatif Elektrik Stimülatörü Satıcı: SARSTIBBİCİHAZLAR
37.286,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 37286.95
GLOBUS PREMİUM 400 EMS TENS VE FİZİK TEDAVİ CİHAZI Satıcı: Maxi Egzersiz
41.295,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 41305