Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Gri
Ağırlık:
8 g

Arctic MX-4 8 g Termal Macun Fiyatları

ARCTIC ACTCP00008B ARCTIC ACTCP00008B Termal Macun, MX-4 (8g) 2019 Edition Çok Renkli Standart

Satıcı: IceFluxTech

485,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 495
Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (8gr)(Spatulalı) (AR-ACTCP00059A) - 2020 Edition

Satıcı: Teknobiyotik

499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 509
ARCTIC AR ACTCP00008B MX-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Teknobiyotik

505,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 505.08
Arctic MX-4 8 gr Termal Macun (AR-ACTCP00008B)

Satıcı: Hepsiburada | 586 yorum

485,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 495
Arctic Ar Actcp00008b Mx-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: IceFluxTech

545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 545.00
Arctıc Mx-4 8g Spatulalı Yüksek Perf. Termal Macun

Satıcı: Hepsiburada | 189 yorum

499,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 509
Arctic Ar Actcp00008b Mx-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Teknobiyotik

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 549.00
Arctic Mx-4 8G Yüksek Performanslı Termal Macun Spatulalı

Satıcı: Teknobiyotik

551,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 551.08
ARCTIC AR ACTCP00008B MX-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: IceFluxTech

563,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 563.06
Arctıc Ar Actcp00008b Mx-4 8G Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: Smallman

707,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 707.30
Arctic AR-ACTCP00008B MX-4 8 Gr Yüksek Kapasiteli Termal Macun

Satıcı: Smallman

722,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 722.16
ARCTIC AR ACTCP00008B MX-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: SMALLMAN

685,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 695.07
ARCTIC AR ACTCP00008B MX-4 8g Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: SMALLMAN

778,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 778.43
ARCTİC MX-4 8 GR YÜKSEK PERFORMANSLI SPATULALI TERMAL MACUN

Satıcı: efiksbilisim

803,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 803.41
Arctic Mx-4 8 Gr Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: efiksbilisim

807,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 807.40
ARCTIC AR ACTCP00059A MX-4 8g SPATULALI Yüksek Perf. Termal Macun

Satıcı: SMALLMAN

909,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 909.19

Arctic MX-4 8 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

Arctic MX-4 8 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 8.5 W/m-K
• Yoğunluk 2.5 g/cm³
• En Fazla Isı Direnci 150 °C
• Viskozite 31.6 Pa·s

Arctic MX-4 8 g Termal Macun İle En Çok Karşılaştırılan Termal Macunlar

Arctic MX-4 8 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.