Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Gri
Ağırlık:

GD900 SY30 30 g Termal Macun Fiyatları

Büyük Boy Gd900-1 30gr 6.0 W/m.k Termal Macun Cpu Soğutma Pastası Cpu Gpu Ps4 Ps3 Pc 1 Adet

Satıcı: gncteknoloji

288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 288.00
Büyük Boy Gd900-1 30gr 6.0 W/m.k Termal Macun Cpu Soğutma Pastası Cpu Gpu Ps4 Ps3 Pc 1 Adet

Satıcı: ramayteknoloji

294,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 294.31
Konsol İstasyonu Büyük Boy GD900-1 (30GR) 6.0 W/m.k Termal Macun Cpu Soğutma Pastası Cpu Gpu Ps4 Ps3 Pc

Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL

268,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 278
TERMAL MACUN YÜKSEK KALİTE 30 GR GD900-1 6.0W /M-K

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

282,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 292
Konsol İstasyonu Büyük Boy GD900-1 (30GR) 6.0 W/m.k Termal Macun Cpu Soğutma Pastası Cpu Gpu Ps4 Ps3 Pc

Satıcı: RamayTeknoloji

329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 329.00
Gd900 Termal Macun 30 G - Silver HDX6520

Satıcı: Kapalibazaar

340,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 340.42
Hutixi 30GRAM Hutıxı GD900 Termal Macun 6.0 /m-K

Satıcı: gncteknoloji

297,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 307
Krl 30GR Termal Macun GD900

Satıcı: OFISGRUP | 33 yorum

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 350.00
Termal Macun Yüksek Kalite 30 Gr Gd900 4.8 W/M-K

Satıcı: efiksbilisim

362,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 362.00
Gd900 Termal Macun 30 G - Silver HDX6520

Satıcı: Kapalibazaar

363,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 363.74
TERMAL MACUN YÜKSEK KALİTE 30 GR GD900 4.8 W/M-K

Satıcı: efiksbilisim

363,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 363.77
Gd900 Termal Macun 30 G-Silver HDX6520

Satıcı: KAPALİBAZAAR

380,96 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 390.96
Gd900 Termal Macun 30 G-Silver HDX6520

Satıcı: palazyetiş

418,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 428.9
Derwell A++ Kalite Gd900 30 Gram Gümüş Alaşım Termal Macun Işlemci Chipset Ekran Kartlarında Kullanılabilir

Satıcı: Derwell Shopping

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 760

GD900 SY30 30 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

GD900 SY30 30 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

GD900 SY30 30 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.