Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hadron Termal Macun Küçük 19W 2gr Hadron HDX-6518
Satıcı: Nusrat Bilişim | 2 yorum
493,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 493.82
Hadron Hdx6518 Termal Macun 19W 2Gr Gri Yüksek Cpu-Gpu-Ne İletkenliği(19W-M-K)
Satıcı: NusratBilişim
464,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 464.20
Hadron HDX6518 DF-36 Termal Macun 19 W/m-K Yüksek İletkenlik-2gr Gri Satıcı: TeknoFun Store
447,53 TL + Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 457.53
Hadron HDX6518 Termal Macun 19W 2GR GRİ Yüksek CPU-GPU-NE iletkenliği(19W-M-K) Satıcı: TeknoFun Store
513,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
4 513.13
Hadron HDX6518 Termal Macun 19W 2gr Gri Yüksek Cpu-Gpu-Ne ILETKENLIĞI(19W-M-K)
Satıcı: Core Bilgisayar
634,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 634.79