Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Deniport
125,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 135 Pullsar Eccopad - 100x100 mm | 0.50 mm Kalınlık | 3 W/m-K İletkenlik ile Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunan Termal Pad! - 0.5 mmSatıcı: Deniport | 20 yorum
155,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 165 Pullsar Eccopad - 100x100 mm | 1,00 mm Kalınlık | 8 W/m-K İletkenlik ile Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunan Termal Pad!Satıcı: Deniport
140,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 150 Pullsar Eccopad - 100x100 mm | 1,00 mm Kalınlık | 3 W/m-K İletkenlik ile Güç ve Verimliliği Bir Arada Sunan Termal Pad! - 1.0 mmSatıcı: Deniport | 20 yorum
170,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 180 Pullsar Eccopad Thermal Pad 100 x 100 x 1.0 Mm 3.0W/M x KSatıcı: Deniport | 32 yorum
170,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 170.90 TERMAL Pullsar Eccopad - 100x100 Mm - 0,50 Mm - 8 W/m-k Iletkenlik Ile Güç Ve VerimlilikSatıcı: Deniport | 2 yorum
145,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 155 Pullsar Eccopad - 100x100 Mm - 1,00 Mm - 8 W/m-k Iletkenlik Ile Güç Ve VerimlilikSatıcı: Deniport | 8 yorum
160,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 170