Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Pullsar Ice Dragon® Ultra/Thermal - Termal pad / 20.0 W.m*k /100 * 50 (1.25) Satıcı: Deniport
772,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 782
Pullsar Ice Dragon Ultra Termal Pad 100 x 50 x1.25 MM 20.0 W/M x K Satıcı: Deniport | 5 yorum
710,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 710.24
Pullsar Ice Dragon® Ultra Thermal/Termal Pad - 100x50 mm Boyut, 1,25 mm Kalınlık, 20.0 W/m-K İletkenlik, Yüksek Performans ve İletken Termal Pad ! - 1.25 mm
Satıcı: Deniport | 164 yorum
782,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 782.00
Pullsar Ice Dragon Ultra Termal Pad 100 x 50 x2.25 MM 20.0 W/M x K Satıcı: Deniport
815,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 815.12
Pullsar Ice Dragon® Ultra/Thermal - Termal pad / 20.0 W.m*k /100 * 50 (2.50) Satıcı: Deniport
886,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 896
Pullsar Ice Dragon® Ultra Thermal/Termal Pad - 100x50 mm Boyut, 2,50 mm Kalınlık, 20.0 W/m-K İletkenlik, Yüksek Performans ve İletken Termal Pad ! - 2.5 mm
Satıcı: Deniport | 164 yorum
898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 898.00