Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Gri
Ağırlık:
5 g

Qport Q-T55M 5 g Termal Macun Fiyatları

Qport Q-T55m 5Gram Termal Macun

Satıcı: nepalbilişim

168,30 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 178.3
Qport Q-T55M 5gr 5W/m-K Termal Macun

Satıcı: TEPEAVM | 5 yorum

198,55 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 208.55
Qport Q T55M 5 Gram 5W/M K Termal Macun

Satıcı: nepalbilisim

253,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 253.00
Qport Q-T55m 5Gram 5W/M-K 2.7/Cm3 Termal Macun

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

194,30 TL + 82,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 204.3
QPORT Q-T55M 5-gram Termal Macun

Satıcı: onlinealisverisyap

296,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 296.46
Qtop Termal Macun Gri 5 gr Qport Q-T55M

Satıcı: Hesaplı Fiyat Sanal Mağazacılık

304,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 304.90
Qport Q T55M 5 Gram 5W/M K Termal Macun

Satıcı: unicam

305,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 305.72
QPORT Q-T55M 5-gram Termal Macun

Satıcı: ZmTeknoloji

315,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 315.09
Qport Q-t55m 5gram 5w/m-k 2.7/cm3 Termal Macun

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

318,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 318.32
Qport Q-t55m 5gram Termal Macun

Satıcı: DNR Bilişim

321,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 321.60
Qport Q-t55m 5 Gram 5w/m-k 2.7/cm3 Termal Macun

Satıcı: onlinealisverisyap

323,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 323.91
Qport Q-t55m 5 Gram 5w/m-k 2.7/cm3 Termal Macun

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

342,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 342.02

Qport Q-T55M 5 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

Qport Q-T55M 5 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 5 W/m-K
• Yoğunluk 2.7 g/cm³

Qport Q-T55M 5 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.