Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:
Ağırlık:
Hacim:
9 ml

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g Termal Macun Fiyatları

Thermal Grızzly Kryonaut Extreme Tg-Ke-090-R 33.84-Gram Termal Macun 14.2W

Satıcı: ramazanmutlu

5.818,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5818.40
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84Gr 14.2W - Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: ZmTeknoloji

5.917,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5917.80
Kryonaut Extreme 33.84gr 14.2W-Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: UZMANLARPC

6.127,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6127.97
Thermal Grızzly TG-KE-090-R Kryonaut 33.84 GR Termal Macun

Satıcı: Uzmanlarpc

6.303,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 6303.23
Thermal Grizzly 33.84gr Kryonaut Extreme Yüksek Kaliteli Termal Macun (TG-KE-090-R)

Satıcı: Think24

6.307,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 6317
Thermal Grizzly 33.84gr Kryonaut Extreme Yüksek Kaliteli Termal Macun (TG-KE-090-R)

Satıcı: Think24

6.307,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6307.00
Thermal Grizzly - Yüksek Performa

Satıcı: Harcialem

6.373,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6373.00
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84gr 14.2W - Yüksek Performanslı Termal Macun

Satıcı: BİLGİSAYARPAZARIM | 12 yorum

6.386,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6386.00
Thermal Grızzly TG-KE-090-R Kryonaut 33.84 GR Termal Macun

Satıcı: MbTeknoloji

6.876,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 6876.32
Thermal Grizzly Thermal Grızzly Kryonaut Extreme TG-KE-090-R 33.84-Gram Termal Macun 14.2W - Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

7.372,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7372.05

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g Termal Macun Fiyat Geçmişi

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g Termal Macun Ürün Ailesi

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2 g (TG-KE-002-R) Termal Macun 2 g 1.009,70 TL
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g (TG-KE-090-R) Termal Macun 33.84 g 5.818,40 TL

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g Termal Macun Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 14.2 W/m-K
• Yoğunluk 3.76 g/cm³
• En Fazla Isı Direnci 350 °C
• Viskozite 130 Pa·s

Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 33.84 g Termal Macun Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.