Elektriksel İletkenlik:
Yapısal Biçimi:
Macun Rengi:

Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5 mm Termal Ped Fiyatları

Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8W - 100x 100x 1,5 mm

Satıcı: Harcıalem | 7 yorum

1.338,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1338.29
Thermal Grizzly Minus Termal Ped8 - 100x 100x 1.5mm

Satıcı: Think24

1.268,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1268.06
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8w - 100x 100x 1,5 Mm

Satıcı: Harcialem

1.314,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1314.39
Thermal Grizzly Minus Termal Ped8 - 100x 100x 1.5mm

Satıcı: Think24

1.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1339.00
Thermal Grizzly - Minus Pad 8 (100 x 100 x 1,5 mm) – elektrikli, iletken olmayan ısı iletim pedi, yüksek ısı iletkenliği ve sıkıştırılabilirlik, SSD'ler, GPU'lar, konsollar ve elektronik cihazlar için

Satıcı: Think24

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1359
Themal Grizzly Minus Pad 8 - 100X 100X 1.5 Mm

Satıcı: WB Teknoloji

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1349.00
Minus Termal Pad8 8W-100X100x 1,5 Mm

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.387,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1387.40
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8W 100X 100X 1.5 Mm

Satıcı: core-bilgisayar

1.619,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1619.31
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8W - 100X 100X 1,5 mm

Satıcı: Core Bilgisayar

1.793,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1793.30

Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5 mm Termal Ped Fiyat Geçmişi

Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5 mm Termal Ped Ürün Ailesi

Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5 mm Termal Ped Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Termal İletkenlik 8 W/m-K
• En Fazla Isı Direnci 250 °C

Thermal Grizzly Minus Pad 8 100x100x1.5 mm Termal Ped Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.