Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Termal Grizzly eksi Pad 8 8 W/m · K Heat sink Compound – Heat sink Compounds (30 mm, 30 mm, 1 mm,-100 – 250 °C) Satıcı: Think24
639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 649
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8W 30Mm X 30Mm X 1.0Mm Satıcı: WBTEKNOLOJİ
587,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 587.88
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8w-30 x 30 x 1 mm Satıcı: Think24
600,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 600.66
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8w-30x30x 1,0 Mm Satıcı: Think24
629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 629.00
Thermal Grizzly Minus Termal Pad8 8W - 30X 30X 1,0 mm
Satıcı: WB Technologies | 22 yorum
639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 639.00