Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Thermal Grizzly Minus Pad Extreme Thermopad – kendinden yapışkanlı, silikon termal ped – ısıyı iletir ve sıcak PC bileşenlerinizi veya konsolunuzu soğutur (120 × 20 × 3 mm) Satıcı: Think24
2.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 2269
Thermal Grizzly Minus Termal Pad Extreme 120x20x3.0mm Satıcı: Think24
2.123,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 2123.46
THERMALGRIZZLY Minus Termal Pad Extreme 120x20x3.0mm Satıcı: Think24
2.258,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
3 2258.00
Thermal Grizzly Minus Termal Pad Extreme 120x20x3.0mm
Satıcı: WB Technologies | 1 yorum
2.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 2259.00
Thermal Grizzly Minus Extreme Termal Pad 120 X 20 X 3.0 Mm
Satıcı: WB Teknoloji
2.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 2259.00