5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
12 saat
Sıcak Tutma Süresi:
8 saat

Stanley The AeroLight Transit Mug Termos (590 ml) Fiyatları

Stanley The AeroLight Transit Mug 0.60L / 20oz Ash 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 2299.00
Stanley The AeroLight Transit Mug 0.60L / 20oz Termos Krem 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 2299.00
Stanley The AeroLight Transit Mug 0.60L / 20oz Ash

2 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 2299.00
Stanley The AeroLight™ Transit Mug 0.60L / 20oz Indigo Mavi 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 2299.00
Stanley The Aerolight Transit Termos Bardak 0.60 L Krem

Satıcı: DeneyselEvAletleri

2.319,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 2319.20
Stanley The Aerolight™ Transit Mug .6L / 20Oz

Satıcı: Makaragiyim

2.342,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 2342.80
Stanley The Aerolight Transit Termos Bardak 0.60 L Gri

Satıcı: YükselSaat

2.350,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2350.04
Stanley The Aerolight Transit Termos Bardak 0.60 Lt

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

2.448,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 2448.60
Stanley The AeroLight Transit Mug 0.59 L / 20oz Ash Gri 10-10789-155 2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2490.00
The AeroLight Transit Mug 0.60L/20oz 2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 2959
Stanley The AeroLight Transit Termos Bardak 0.60 Lt Cream

Satıcı: Extreme Outdoor

2.929,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2939
Stanley The AeroLight Transit Termos Bardak 0.60 Lt Rose Quartz

Satıcı: Extreme Outdoor

2.929,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2939

Stanley The AeroLight Transit Mug Termos (590 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley The AeroLight Transit Mug Termos Ürün Ailesi

Stanley The AeroLight Transit Mug Termos (590 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi MUG Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 590 ml
• Sıcak Tutma Süresi 8 saat
• Soğuk Tutma Süresi 12 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme Özel Kilitli Kapak

TASARIM

Stanley The AeroLight Transit Mug Termos (590 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.