4.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
6 saat

Stanley The All Day Slim Termos (600 ml) Fiyatları

Stanley The All Day Slim Bottle 0.6L / 20oz Cherry Blossom Gloss (Açık Pembe) 1.406,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1406.00
Stanley The All Day Slim 10-12069-024 Soğuk Su Termosu 0,60 L Siyah 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 1409
Stanley The All Day Slim 10-12069-119 Soğuk Su Termosu 0,6 L Sarı 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1409
Stanley The All Day Slim 10-12069-022 Soğuk Su Termosu 0,6 L Krem 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 1409
Stanley The All Day Slim Bottle 0.6L / 20Oz Hot Coral Gloss

Satıcı: Makaragiyim

1.756,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 1756.90
Stanley The All Day Slim Bottle 0.60 Lt / 20Oz Lila Termos

Satıcı: Makaragiyim

1.840,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 1840.50
Stanley The All Day Slim 0.60L / 20Oz Soğuk Su Şişesi Termosu Rose 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 2299.00
Stanley The All Day Slim 0.60L / 20Oz Soğuk Su Şişesi Termosu Cherry 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 2299.00
Stanley The All Day Slim Su Şişesi 0.6 Lt BLACK

Satıcı: Extreme Outdoor

2.759,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2769.08
Stanley The All Day Slim Su Şişesi 0.6 Lt Pomelo

Satıcı: Extreme Outdoor

2.759,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2769.08
The All Day Slim Bottle 0,60L 20oz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 3009
The All Day Slim Bottle 0,60L 20oz 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 3009
Stanley 10-12069-022The All Day Slim Bottle 0.6 LT Krem Termos 3.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3169.00

Stanley The All Day Slim Termos (600 ml) Fiyat Geçmişi

Stanley The All Day Slim Termos Ürün Ailesi

Stanley The All Day Slim 350 ml (10-12068-061) Termos 350 ml 1.119,59 TL
Stanley The All Day Slim (10-12069-021) Termos 600 ml 1.406,00 TL

Stanley The All Day Slim Termos (600 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matara Termos
• Dış Kapak Tipi Vidalı Kapak
• İç Kapak Yok
• Hacim 600 ml
• Soğuk Tutma Süresi 6 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme

TASARIM

Stanley The All Day Slim Termos (600 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.