5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Hacim:
Musluk:
Yok
Soğuk Tutma Süresi:
15 saat

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Termos (1 litre) Fiyatları

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 10-12111-064 Pipetli Termos 1,06 L Beyaz 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1909
Stanley IceFlow Flip Straw 2.0 10-12111-063 Pipetli Termos 1,06 L Siyah 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 1909
Stanley IceFlow Flip Straw 2.0 10-12111-081 Pipetli Termos 1,06 L Yeşil 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1909
Stanley The IceFlow Bottle Flip Straw 1.06L / 36oz Termos Mavi 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 2699.00
Stanley The IceFlow Bottle Flip Straw 1.06L / 36oz Azure 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2699.00
Stanley The IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 1.06L / 36oz Black 2.0 (Siyah) 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 2699.00
Stanley The IceFlow™ Bottle Flip Straw 2.0 Pipetli Termos Bardak 1,06 LT/36oz Lacivert 10-12111-066 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2699.00
Stanley The Iceflow™ Bottle Flip Straw 2.0 1.1 L / 36Oz 2.0 Siyah 10-12111-063

Satıcı: Sportuel

2.991,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 2991.70
Stanley The Iceflow™ Bottle Flip Straw 2.0 Pipetli Termos Bardak 1,06 Lt/36Oz Mavi 10-12111-079

Satıcı: Sportuel

2.991,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

9 2991.70
Stanley The IceFlow Flip Straw Lid 2.0 Pipetli Termos 1,06 Lt Frost

Satıcı: Extreme Outdoor

3.219,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3229.08
Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos 1.06 LT Mavi

Satıcı: Bushlove

3.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3509

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Termos (1 litre) Fiyat Geçmişi

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Termos Ürün Ailesi

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Termos (1 litre) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Outdoor Termos
• Dış Kapak Tipi Emzikli Kapak
• İç Kapak Yok
• İç Kapak Tipi Döner Kapak
• Hacim 1 litre
• Soğuk Tutma Süresi 15 saat
• Dış Yüzey Paslanmaz Çelik
• İç Yüzey Paslanmaz Çelik
• Çift Cidarlı Var
• Musluk Yok
• Diğer Özellikler BPA İçermez Dökülmez/Sızdırmaz Makinede Yıkanabilme Taşıma Askısı Dahili Pipet

TASARIM

Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Termos (1 litre) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.