Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ulupinar | 15 yorum
8.023,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 8023.92 Bosch Professional GSA 18V-LI 4.0Ah Tek Akülü Panter Testere - 0615990L6HSatıcı: HIRDAVATAĞACI
8.123,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 8123.45 Bosch Professional GSA 18V-LI 4.0Ah Tek Akülü Panter Testere - 0615990L6HSatıcı: YeniseY
8.206,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 8206.04 Bosch GSA 18 V-LI Profesyonel 4.0Ah Tek Akülü 18 Volt Lityum Akülü Tilki Kuyruğu TestereSatıcı: HIRDAVATAĞACI | 33 yorum
8.342,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 8342.00 Bosch Professional GSA 18V-LI Akülü Panter Testere (18 Volt, 1 x 4,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Ahşapta kesme derinliği: 250 mm, 2.700 strok/dk, Karton Kutuda)Satıcı: YeniseY
8.599,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 8599.95 Bosch Professional Gsa 18V-Lı Akulu Testere 18V 4.0AhSatıcı: Tophan Makina
9.013,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 9013.06 Bosch Gsa 18V-Lı Panter Testere 1 Adet * 4 Amper AkuSatıcı: teknikelaleti
9.297,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 9297.64