Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Babyliss MT727E Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Babylıss Mt727e Carbon Titanyum 10'u 1 (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.889,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1899.3
Babyliss MT727E 10 Başlıklı Şarjlı Kuru Yüz-Vücut-Burun Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Satıcı: Ahidenal

2.645,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 2645.02
Babyliss MT727E 10 Başlıklı Carbon Titanium Yüz & Vücut Bakim Kiti gri

Satıcı: ahidenal

2.696,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 2696.13
Babyliss Mt727E Carbon Titanium 10In1 Yüz & Vücut Bakım Kiti 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2699.00
Babyliss Mt727E 10 Başlıklı Carbon Titanium Yüz ve Vücut Bakım Kiti 2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2699.00
Babyliss MT727E 10 Başlıklı Carbon Titanium Yüz & Vücut Bakim Kiti gri

Satıcı: mediamarkt

2.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2700.00
Babyliss MT727E 10 Başlıklı Şarjlı Kuru Yüz-Vücut-Burun Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

2.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2700.00
Babyliss Mt727e Carbon Titanium 10 Başlıklıyüz & Vücut Bakim Kiti

Satıcı: Hakman

3.044,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3044.10
BABYLİSS Babylıss 10 Baslıklı Carbon Tıtanıum Yuz Vucut Bakım Mt727e

Satıcı: TAŞARAVM

3.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3408
Babyliss Mt727e Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz Ve Vücut Bakim Kiti

Satıcı: ANTREPO

3.471,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3471.30
BaByliss 10 Başlıklı Carbon Titanium Yüz & Vücut Bakım Kiti-Mt727E Gri

Satıcı: Hakman

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3499.00
MT727E Carbon Titanium 34mm 60 Dakika Kablosuz Kullanım 10 Başlıklı Yüz ve Vücut Tıraş Makinesi 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3509
BaByliss 10 Başlıklı Carbon Titanium Yüz & Vücut Bakım Kiti-Mt727E Gri

Satıcı: ChipShop

4.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 4100.00

Babyliss MT727E Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Babyliss MT727E Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Kulak Burun Başlığı Ana Başlık
• Renk Seçenekleri Siyah

Babyliss MT727E Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

şahin ş***** Profil Resmi

2 yorum

şahin ş***** fiyat 1000 TL konfor 100 TL çok kötü saç kesimi kötü başlıklarda hepsi neredeyse aynısı sakal traşı yaptım bir gün yüzüm yandı kesmiyor resmen koparıyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.