Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Babyliss T881E Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Babyliss Pro T881e Sakal Kesme Ve Şekillendirme Makinesi

Satıcı: tek butik

1.653,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1653.00
Babyliss T881E Pro Beard Sakal Kesme ve Şekillendirme Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: vizyonmagaza

1.738,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1738.26
Babyliss T881E Pro Beard Sakal Kesme ve Şekillendirme Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: ApplePazar

1.739,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1739.13
BaByliss Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi Pro Beard, 3 Tarak Başlık, Kablosuz, Islak&Kuru Kullanım, T881E

Satıcı: vizyon pazarlama

1.985,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 1995.11
BABYLİSS T881e Pro Beard Sakal Kesme Ve Şekillendirme Makinesi

Satıcı: TAŞARAVM

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 3009
BaByliss T881E Pro Beard Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi

Satıcı: ANTREPO1

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3290.00
Babyliss T881E Pro Kablosuz Islak/Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Ahidenal

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3429.02
BaByliss Pro Beard Sakal Kesme Ve Şekillendirme Makinesi-T881E Siyah

Satıcı: tekbutik

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3490.00
BaByliss Pro Beard Sakal Kesme Ve Şekillendirme Makinesi-T881E Siyah

Satıcı: AhideNal

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3499.00
Pro T881E 0.5-5mm 25 Ayarlı Kablosuz 60dk Sakal Kesme Makinesi 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 4009

Babyliss T881E Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Babyliss T881E Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Renk Seçenekleri Siyah

Babyliss T881E Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.