Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Braun 3 Serisi 310S Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, 310S

Satıcı: Yakamozexpress

2.692,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 2692.69
Braun 310S Series 3 Şarj Edilebilir Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi mavi

Satıcı: otomatikportakal

2.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2724.00
Braun 3 310s Kablosuz Islak/Kuru Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Otomatik Portakal

2.725,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2725.06
Braun Series 3 310S Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: UğurluMarketim

2.771,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2771.20
Braun Series 3 310S Islak Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: OTOMATİK PORTAKAL

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2799.00
Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak Ve Kuru, 310s 1 Saat mavi

Satıcı: BraunShop

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2849.05
Braun 310S Series 3 Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2999.00
Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, 310S

Satıcı: Braun Shop

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2999.00
Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak Ve Kuru, 310S Mavi

Satıcı: Braun Shop

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 2999.00
Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, 310S

Satıcı: Braun Shop

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2999.00
Series 3 Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 310S 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 2999.00
Braun Series 3 310s Islak ve Kuru Tıraş Makinesi

Satıcı: ANTREPO

4.449,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 4459.58
Braun Series 3 Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, 310S

Satıcı: ANTREPO

4.717,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 4727.09

Braun 3 Serisi 310S Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun 3 Serisi 310S Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Braun 3 Serisi 310S Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 20 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Mavi

Braun 3 Serisi 310S Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.