Kullanım Şekli:
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Braun 9 PRO+ Serisi 9675CC Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Series 9 PRO+ Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, SmartCare Merkezi, 9675CC

Satıcı: Amazon.com.tr

20.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 20984
Braun Series 9 Pro+ Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak Ve Kuru, Smartcare Merkezi, 9675cc 1 Saat siyah

Satıcı: BraunShop

20.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 20899.05
Braun 9675Cc Series 9 Pro Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 21999.00
Braun Series 9 PRO+ Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, SmartCare Merkezi, 9675CC

Satıcı: Braun Shop

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 21999.00
Braun Series 9 Pro+ 9675cc Islak Kuru SmartCare Merkezi Elektrikli Tıraş Makinesi 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 21999.00
Braun 9675CC Series 9 Pro Islak Kuru Tıraş Makinesi

2 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 21999.00
Braun Series 9 Pro+ Elektrikli Tıraş Makinesi Islak Ve Kuru Smartcare Merkezi 9675Cc Siyah

Satıcı: Braun Shop

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21999.00
Braun Series 9 PRO+ Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak ve Kuru, SmartCare Merkezi, 9675CC

Satıcı: Braun Shop

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 21999.00
Series 9 PRO+ 9675CC Islak ve Kuru Elektrikli Tıraş Makinesi 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 21999.00
Braun Series 9 Pro+ Elektrikli Tıraş Makinesi, Islak Ve Kuru, Smartcare Merkezi, 9675cc 1 Saat

Satıcı: ernpazarlama

42.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 42598.00

Braun 9 PRO+ Serisi 9675CC Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun 9 PRO+ Serisi 9675CC Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

60 dk
Var
Şarj Standı
Var

Braun 9 PRO+ Serisi 9675CC Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Taşınabilir Şarj Kutusu

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık
• Taşıma Çantası Var
• Renk Seçenekleri Gri

Braun 9 PRO+ Serisi 9675CC Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.