Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
90 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun AIO3500 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4’ü 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, AIO3500

Satıcı: Bittigibi

1.103,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1103.04
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4 Ü 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, Aıo3500 siyah

Satıcı: AYPAGSM

1.104,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 1104.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4’ü 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, AIO3500

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1195.08
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4’ü 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, AIO3500

Satıcı: AYPA

1.315,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1315.06
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4 Ü 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, Aıo3500 siyah

Satıcı: Gittigider

1.370,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1370.25
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4’ü 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, AIO3500

Satıcı: Braun Shop

1.481,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 1491.77
Braun Hepsi Bir Arada Series 3, 4’ü 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, 14 Uzunluk, AIO3500

Satıcı: MARKOS

1.498,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1498.68
Braun Aio3500 Hepsi Bir Arada Series 3 4 ü 1 Tıraş Kiti 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1499.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 3 4 In 1 Arada Tıraş Kiti Keskin Bıçak 14 Uzunluk Aio3500 Gri

Satıcı: Braun Shop

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1499.00
Braun Aıo3500 Hepsi Bir Arada Series 3 Keskin Bıçak 14 Uzunluk Ayarı 4'ü 1 Arada Tıraş Kiti 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1509
Hepsi Bir Arada Series 3 4’ü 1 Arada Tıraş Kiti AIO3500 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 1509
Braun Hepsi Bir Arada Series 3 4 In 1 Arada Tıraş Kiti Keskin Bıçak 14 Uzunluk Aio3500 Gri

Satıcı: SİZİN REYON

1.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 1579.00

Braun AIO3500 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun AIO3500 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
90 dk
Adaptör
Var

Braun AIO3500 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun AIO3500 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.