Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun AIO5520 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7’si 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5520

Satıcı: DUYAR TEKNOLOJİ

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 2009
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7’si 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5520

Satıcı: Nisan Ticaret

1.977,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 1977.14
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7 Si 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aıo5520 siyah

Satıcı: techpointteknoloji

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2099.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7 Si 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aıo5520 siyah

Satıcı: teknosa

2.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2159.00
Braun 5 Serisi AIO5520 Hepsi Bir Arada Erkek Tıraş Kiti 7'si 1 Arada

1 yorum

2.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 2159.00
Braun Series 5 Aıo5520 7’si 1 Arada Tıraş Kiti Keskin Bıçak Vücut Tıraşı 2.159,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 2169
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7’si 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5520

Satıcı: Braun Shop

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2399.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7'Si 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aio5520 Siyah

Satıcı: Braun Shop

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2399.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7’si 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5520

Satıcı: Braun Shop

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2399.00
Hepsi Bir Arada Series 5 Islak ve Kuru 7’si 1 Arada Tıraş Kiti AIO5520 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 sn önce

10 2409
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 7’si 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5520

Satıcı: NİSAN TİCARET

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 3099.00

Braun AIO5520 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun AIO5520 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

Var
Adaptör
Var

Braun AIO5520 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun AIO5520 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.