Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun AIO5560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Series 5 Aıo5560 11’i 1 arada Erke (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.959,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 1969.3
Braun Series 5 Aıo5560 11’i 1 arada Erkek Bakım Kiti (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.959,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1969.3
Braun AIO5560 Hepsi Bir Arada Erkek Tıraş Kiti 11'i 1 Arada

4 yorum

2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 2549.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11’i 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5560

Satıcı: Bittigibi

2.556,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2556.57
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11 İ 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aıo5560 siyah

Satıcı: Gittigider

2.566,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2566.50
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11 İ 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aıo5560 siyah

Satıcı: BraunShop

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 2659.05
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11’i 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5560

Satıcı: Teknosa

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2743.02
Braun AIO 5560 Hepsi Bir Arada Series 5 11 i 1 Tıraş Kiti 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 2799.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11’i 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5560

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2799.00
Braun Series 5 Aıo5560 11’i 1 Arada Tıraş Kiti Keskin Bıçak Vücut Tıraşı 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2799.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11'I 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aio5560 Gri

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2799.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11’i 1 arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı AIO5560

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 2799.00
Hepsi Bir Arada Series 5 Islak ve Kuru 11’i 1 Arada Tıraş Kiti AIO5560 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 2809
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11’İ 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aıo5560

Satıcı: Nisan Ticaret

3.218,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3218.10
Braun Aıo5560 Series 5, 11’İ 1 Arada Erkek Bakım Seti

Satıcı: Gelenalsın

4.523,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4523.10
Braun Hepsi Bir Arada Series 5, 11'I 1 Arada Tıraş Kiti, Keskin Bıçak, Vücut Tıraşı Aio5560 Gri

Satıcı: Gelenalsin

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 5199.00

Braun AIO5560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun AIO5560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

Var
Adaptör
Var

Braun AIO5560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun AIO5560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.