Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
90 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Braun AIO7560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: Trendyol

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3499.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 Arada Tıraş Kiti, Problade, Autosense, Aıo7560 gri-siyah

Satıcı: BraunShop

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 3989.05
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 Arada Tıraş Kiti, Problade, Autosense, Aıo7560 gri-siyah

Satıcı: teknosa

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3999.00
Braun Series 7 ProBlade AutoSense Aıo7560 13’ü 1 Arada Tıraş Kiti 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3999.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: İkoncan

4.040,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4040.10
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: Braun Shop

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 4199.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'Ü 1 Arada Tıraş Kiti, Problade, Autosense, Aio7560 Gri

Satıcı: Braun Shop

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4199.00
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: Braun Shop

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 4199.00
Hepsi Bir Arada Series 7 Islak ve Kuru 13'ü 1 Arada Tıraş Kiti AIO7560 4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4209
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: Bulvar Online

4.269,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4269.43
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'ü 1 arada Tıraş Kiti, ProBlade, AutoSense, AIO7560

Satıcı: Bulvar Online

4.314,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 4314.74
Braun Series 7 Problade Autosense Aıo7560 13İn1 Erkek Bakım Seti

Satıcı: Gelenalsın

6.089,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 6089.10
Braun Series 7 ProBlade AutoSense AIO7560 13in1 Erkek Bakım Seti

Satıcı: gelenalsın

6.369,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 6369.09
Braun Hepsi Bir Arada Series 7 Islak Ve Kuru 13'Ü 1 Arada Tıraş Kiti Aıo7560

Satıcı: ANTREPO

6.951,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 6951.30
Braun Hepsi Bir Arada Series 7, 13'Ü 1 Arada Tıraş Kiti, Problade, Autosense, Aio7560 Gri

Satıcı: Gelenalsin

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 6999.00

Braun AIO7560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun AIO7560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
90 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun AIO7560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun AIO7560 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.