Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Series 5 BT 5520 Sakal Düzeltici 2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 2199.00
Braun 5 Serisi BT5520 Sakal Düzeltici +4 Aksesuar

1 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 2199.00
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, Bt5520 siyah

Satıcı: techpointteknoloji

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2399.00
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, Bt5520 siyah

Satıcı: BraunShop

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 2659.05
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, BT5520

Satıcı: MEDIAMARKT

2.744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2744.00
Braun Bt5520 Sakal Düzeltici Series 5 +4 Aksesuar Tıraş Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 2799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, BT5520

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2799.00
Braun Bt5520 Sakal Düzeltici Series 5 40 Uzunluk Keskin Bıçak 4 Aksesuarlı Sakal Düzeltici 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2799.00
Braun Sakal Düzeltici Series Keskin Bıçak Bt5520 Siyah

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 2799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, BT5520

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2799.00
Series 5 BT5520 + 4 Aksesuar Sakal Düzeltici Tıraş Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

11 2809
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, Bt5520

Satıcı: ANTREPO

3.819,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3819.30
Braun Sakal Düzeltici Series 5, +4 Aksesuar, 40 Uzunluk, Keskin Bıçak, Bt5520

Satıcı: Toy Fox

5.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 5198.99

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Adaptör
Var

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Braun BT5520 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.