Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
90 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Şarj Standı

Braun BT7540 Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Series 7 Bt7540 Sakal Ve Saç Kesme Makinesi

Satıcı: bilerekal

3.443,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3443.20
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: Trendyol

3.491,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3491.86
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, Problade, Bt7540 lacivert

Satıcı: bilerekal

3.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3551.00
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, Problade, Bt7540 lacivert

Satıcı: BraunShop

3.609,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 3609.05
Braun 7 Serisi BT7540 Sakal Düzeltici +10 Berber Ekipmanları

1 yorum

3.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 3629.00
Braun Bt7540 Sakal Düzeltici Series 7 +10 Berber Ekipmanları Tıraş Makinesi 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 3799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: Braun Shop

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: Braun Shop

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3799.00
Braun Series 7 Bt7540 +10 Berber Ekipmanları 40 Uzunluk ProBlade Sakal Düzeltici 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 3799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, Problade, Bt7540 Mavi

Satıcı: Braun Shop

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3799.00
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: Braun Shop

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3799.00
Series 7 BT7540 Sakal Düzeltici Tıraş Makinesi 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 3809
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: bilerekal

3.846,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 3846.55
Braun Sakal Düzeltici Series 7, +10 Berber Ekipmanları, 40 Uzunluk, ProBlade, BT7540

Satıcı: bilerekal

3.964,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3964.47

Braun BT7540 Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun BT7540 Sakal Kesme Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
90 dk
Var
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Var

Braun BT7540 Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 120 dk
• Tam Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun BT7540 Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.