Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, HC5530

Satıcı: Amazon.com.tr

2.102,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2112.44
Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, Hc5530 siyah

Satıcı: BraunShop

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2374.05
Braun Hc5530 Series 5 +3 Aksesuar Saç Kesme Makinesi 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 2499.00
Braun Series 5 HC5530 Saç Kesme Makinesi 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2499.00
Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, HC5530

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 2499.00
Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi5,+3 Aksesuar

1 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2499.00
Braun Series 5+3 Aksesuar Hc5530 Saç Kesme Makinesi Siyah

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2499.00
Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, HC5530

Satıcı: Braun Shop

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2499.00
Series 5 HC5530 Saç Kesme Makinesi 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2509
Braun Series 5 Hc5530 +3 Aksesuar Ömür Boyu Keskin Bıçak 17 Uzunluk Saç Kesme Makinesi 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2509
Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, Hc5530 siyah

Satıcı: deppomarket34

3.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3250.00
Braun Saç Kesme Makinesi Series 5, +3 Aksesuar, Ömür Boyu Keskin Bıçak, 17 Uzunluk, HC5530

Satıcı: Deppo Market

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 3500.00

Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 50 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Braun HC5530 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.