Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Var
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Braun MGK 5245 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Mgk5245 + Gillette Fusion5 Proglide 7'Si 1 Arada Erkek Bakım Seti Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Promo

2.160,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2160.20
Braun Mgk5245 7'Si 1 Arada Erkek Bakım Kiti (Auto Sense Tekn.+ Gıllette Hediye)

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2518.70
Braun Mgk 5245 Erkek Bakım Kiti 7'Si 1 Arada+Gillette Hediye

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.518,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2518.70
Braun MGK-5245 7 in 1 Tıraş Bakım Seti + Gillette siyah

Satıcı: Gittigider

2.609,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 2609.13
Braun MGK 5245 Erkek Bakım Kiti 7'si 1 Arada+Gillette Hediye

Satıcı: İnsis Bilişim

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2949.00
Braun MGK 5245 5 Başlıklı Kablosuz-Şarjlı Islak/Kuru Ense-Sakal-Vücut Çok Amaçlı Tıraş Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.055,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3055.50
Braun Mgk5245 Tıraş Makinesi - New Erkek Bakım Kiti 7in1 Şekillendirici + Gillette

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.055,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3055.50
Braun MGK 5245 Erkek Bakım Kiti 7in1 Şekillendirici + Gillette Hediye

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

3.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 3095.00
Braun Mgk 5245 Erkek Bakım Kiti 7İn1 Şekillendirici + Gillette Hediye

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

3.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 3095.00
Braun MGK5245 7'si 1 Arada Erkek Bakım Kiti, Siyah - Mavi, Gillette Hediye

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 3505
Braun MGK 5245 Erkek Bakım Kiti 7'si 1 Arada+Gillette Hediye

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3595.00
Braun MGK-5245 7 in 1 Tıraş Bakım Seti + Gillette siyah

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 3895.00
Braun Mgk5245 7 Si 1 Arada Erkek Bakım Kiti Siyah

Satıcı: Selçuk İletişim-Turkcell Mağazası

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5499.00

Braun MGK 5245 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun MGK 5245 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Var
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun MGK 5245 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 100 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Düzeltici İnce Detay Başlığı Ana Başlık
• Tarak Tipleri 4 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Mavi

Braun MGK 5245 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.