Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tam Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör

Braun Series 3 300BT Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Braun Series 3 Shave - Style 300bt Sakal Şekillendirici Ve Kuru Tıraş Makinesi 3.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3269.00
Braun Series 3 Shave & Style Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi, Kuru, 300BT

Satıcı: Braun Shop

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 3299.00
Braun Series 3 Shave & Style Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi, Kuru, 300BT

Satıcı: Braun Shop

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3299.00
Braun Series 3 Shave & Style Sakal Şekillendirici Ve Tıraş Makinesi, Kuru, 300Bt Siyah

Satıcı: Braun Shop

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3299.00
Braun Series 3 Shave & Style Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi, Kuru, 300BT

Satıcı: Braun Shop

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 3299.00
Series 3 Shave Style Kuru Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi 300BT 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 3309
Braun Series 3 300 Bt Vtgrn 3’ü 1 Arada Tıraş Makinesi

Satıcı: İnsis Bilişim

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3499.00
Braun Series 3 300 BT VTGRN 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi sari

Satıcı: akdoganhediyelikesya

3.595,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3595.00
Braun Series 3 300 Bt Blk 3’ü 1 Arada Tıraş Makinesi

Satıcı: Veriko

3.750,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 3760.23
Braun 3 Serisi 300 BT BLK  3’ü 1 Arada Kuru Kullanım Kablosuz Tıraş Makinesi

Satıcı: gelenalsın

4.185,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4185.09
Braun Series 3 300 BT BLK 3'ü 1 Arada Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: gelenalsinn

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 4599.00
Braun 3 Serisi 300 Bt Blk 3'Ü 1 Arada Kuru Kullanım Kablosuz Tıraş Makinesi Siyah

Satıcı: Gelenalsin

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4599.00
Braun Series 3 Shave Style Kuru Sakal Şekillendirici ve Tıraş Makinesi 300BT

Satıcı: ANTREPO1

5.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 5790.00
Braun 3 Serisi 300 BT BLK 3’ü1 Arada,Yıkanabilir,Kuru Kullanım,Tıraş/Tıraş Makinesi

Satıcı: Nisan Ticaret

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 5999.00

Braun Series 3 300BT Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun Series 3 300BT Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
60 dk
Yok
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun Series 3 300BT Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 45 dk
• Tam Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Düzeltici İnce Detay Başlığı
• Tarak Tipleri 5 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil

Braun Series 3 300BT Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.