Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Braun Series 5 HC5350 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Braun Series 5 HC5350, Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Amazon.com.tr

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2509
Braun Hairclip Hc5350 Blkdblu Box Euro 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2509
Braun Series 5 Hc5350, Erkekler Için 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Braun Shop

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2749.00
Braun Series 5 HC5350, Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 2799.00
Braun Series 5 Hc5350, Erkekler Için 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi Siyah

Satıcı: Braun Shop

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2799.00
Series 5 HC5350 Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2799.00
Braun Series 5 Hc5350 Erkekler Için 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

3.997,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3997.70
Braun Series 5 HC5350, Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: akdoganhediyelikesya

4.135,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4135.50
Braun Series 5 HC5350 Erkekler Için 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

4.181,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4191.45
Braun Series 5 Hc5350 Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: ANTREPO

4.776,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4776.30
Braun Series 5 Hc5350, Erkekler İçin 17 Uzunluk Ayarına Sahip Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Toy Fox

5.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 5198.99

Braun Series 5 HC5350 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Braun Series 5 HC5350 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 50 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 2 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Siyah

Braun Series 5 HC5350 Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Braun Series 5 HC5350 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.