Kullanım Şekli:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Enchen Boost Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Gondolbaşı

751,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 751.90
Enchen Boost Saç Traş Makinesi

Satıcı: Gondolbaşı

837,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 837.48
Enchen Boost 2 Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

845,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 845.50
Enchen Boost 2 Saç Kesme Makinesi Siyah 829,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 839
Enchen Boost 2 Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

886,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 886.50
Enchen Boost 2 Beyaz Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

886,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 886.50
Enchen Boost Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Gondolbaşı

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

7 909
Enchen Boost Beyaz Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Gondolbaşı

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 909
Enchen Boost 2 Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

944,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 944.00
Enchen Boost Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

958,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 958.55
Enchen Boost 2 Beyaz Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: MOBİFON

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 sn önce

11 1009
Enchen Enchen Boost Beyaz Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi

Satıcı: Mobifon

1.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 1009.00
Enchen Boost Siyah Taşınabilir Şarjlı Saç Kesim Makinesi siyah

Satıcı: Mobifon

1.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 1009.00
Enchen Boost 3 Profesyonel Saç Kesim Seti Gold 1.349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 1359
Enchen Boost 3 Gold Ayarlanabilir Başlıklı Dijital Göstergeli Şarjlı Profesyonel Saç Kesim Makinesi gold

Satıcı: Mobifon

1.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 1555.00

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

120 dk
Yok
Usb
Var

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri Ayarlanabilir Tarak
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Enchen Boost Saç Kesme Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ilhan D***** Profil Resmi

14 yorum

ilhan D***** Numaralar 3,6,9,12,15 şeklinde gidiyor, yani çok kaba bir tıraş oluyor neticede, tek başına yeterli değil.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.