Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
120 dk
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Fakir Lexus Sakal Kesme Makinesi Fiyatları

Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazi-Syhgms

Satıcı: ARSLAN TİCARET

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 709
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı Siyahgümüş

Satıcı: Sizin Reyon

695,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 695.10
FAKİR LEXUS SAKAL TIRAŞI MAKİNESİ (BLACK-SİLVER RENK)

Satıcı: ARSLAN TİCARET

712,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 712.47
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı Shygms gri-siyah

Satıcı: arslanticaret

733,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 733.90
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı

Satıcı: Sizin Reyon

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 749.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı

Satıcı: Ayaz İletişim

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 750.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cıhazı Siyah Gümüş (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: arslanticaret23

767,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 767.04
Nextpage Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Makinesi

Satıcı: AKBİR STORE

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 799.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı Shygms

Satıcı: ozkanavm

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 950.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cihazı - Siyah Gümüş

Satıcı: elektrotoptann

1.131,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1131.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Cıhazı Siyah Gümüş (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: ElektroToptan

1.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1248.00
Fakir Lexus Sakal Şekillendirme Makinesi Tıraş Makinesi Syhant

Satıcı: evimponcik

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1299.00

Fakir Lexus Sakal Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Fakir Lexus Sakal Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

Fakir Lexus Sakal Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.