Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Grundıg Mc 8030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

848,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 848.30
Grundig Mc 8030 Proclub Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: ASİL EV ALETLERİ

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 899.10
Grundıg Mc 8030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 952.00
Grundig MC 8030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici siyah

Satıcı: kaanlarbeyazesya

957,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 957.00
Grundig MC 8030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: BEKO-yaşarMobilya

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 999.00
Grundig MC 8030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: DM Dayanıklı

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1099.00
Grundig MC 8030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Gümüşticaretim

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 1099.00
Grundig MC 8030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: karabaghome

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1149.00
Grundig Mc 8030 Proclub Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: Onlinebeko

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1149.00
Grundig MC 8030 Saç ve Sakal Makinesi 1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 1149.00
Grundig MC 8030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1450.00

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Var
Adaptör
Var
Yok

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 70 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 2 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Grundig MC 8030 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.