Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Grundig MC 9030 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Grundig Mc 9030 Proclub Saç & Sakal Şekillendirici Siyah

Satıcı: ASİL EV ALETLERİ

1.033,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 1033.06
Grundig Mc 9030 Şarjlı Sakal Ve Saç Kesme Makinesi siyah

Satıcı: altunbasbeyazesya

1.073,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 1073.62
Grundıg Mc 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

1.076,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1076.30
Grundig Mc 9030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: azmcinar

1.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1145.00
Grundig Mc 9030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: bibeyazesya

1.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1160.00
Grundig MC9030 ProClub Saç Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: kaanlarbeyazesya

1.174,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1174.50
Grundig Mc 9030 Şarjlı Sakal Ve Saç Kesme Makinesi

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.217,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1217.10
GRUNDIG MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: onlinebeko

1.222,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1222.59
GRUNDIG MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: Onlinebeko

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1299.00
Grundig MC9030 ProClub Saç ve Sakal Kesme Makinesi 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1299.00
GRUNDIG MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

1.396,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 1396.50

Grundig MC 9030 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig MC 9030 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Var
Şarj Standı
Var
Yok

Grundig MC 9030 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 120 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 3 Adet Tarak
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Grundig MC 9030 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.