Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
5 dk
Tamamen Yıkanabilme:
Var
Şarj Tipi:
Şarj Standı
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Grundig MGK 9030 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Grundig MGK 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: ASİL EV ALETLERİ

1.499,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 1499.88
Grundig Mgk 9030 Saç Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

1.562,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1562.90
Grundıg Mgk 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1626.00
Grundig MGK 9030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici Erkek Bakım Seti

Satıcı: ELPA BEKO

1.698,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1698.00
Grundig MGK 9030 Saç ve Sakal Makinesi 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 1699.00
Grundig MGK 9030 ProClub Erkek Bakım Seti

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1700.00
Grundig MGK 9030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici Erkek Bakım Seti siyah

Satıcı: kaanlarbeyazesya

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1700.00
Grundig MGK 9030 ProClub Saç & Sakal Şekillendirici Erkek Bakım Seti siyah

Satıcı: aykocdtm

1.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1750.00
Grundig MGK 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Satıcı: Gazioglu DTM

1.796,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1796.47
Grundig Mgk 9030 Saç & Sakal Şekillendirici Erkek Bakım Seti

Satıcı: BÜYÜKKARDEŞLER.LD

2.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2450.00

Grundig MGK 9030 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Grundig MGK 9030 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

5 dk
Var
Şarj Standı
Var
Yok

Grundig MGK 9030 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Şarj Standı

TASARIM/AKSESUAR

Grundig MGK 9030 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.