Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Hızlı Şarj Süresi:
60 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Ipone IP-1011 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Ipone 1011 Sakal Cizim Vucut Ense Lazer Öncesi Bay Ve Bayanlar Için Yeni Nesil Traş Makinesı

Satıcı: evkolik

408,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 408.59
Ipone Ip-1011 Profesyonel Sakal Ve Saç Kesme Makinesi

Satıcı: Evkolik

434,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 434.10
Saç Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı Ipone Ip-1011

Satıcı: Pegasus Otoses Dünyası

477,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 477.60
Ipone 1011 Saç Sakal Ense Lazer Epilasyon Öncesi Vucut Tüy Alma Makinası

Satıcı: Medialand

444,96 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 454.96
Ipone 1011 G-Power Series Saç Sakal Tıraş Makinesi siyah

Satıcı: Medialand

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 499.00
Saç Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı Ipone IP-1011

Satıcı: Pioneer

516,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 516.06
Ipone 1011 G-Power Series Saç Sakal Tıraş Makinesi

Satıcı: ruft

619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 619.00
Ipone 3 In 1 Şarjlı Profesyonel Saç Ve Sakal Düzeltiçi Lazer Öncesi

Satıcı: VOLEMİ

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 699.00
Ipone 3 In 1 Şarjlı Profesyonel Saç Ve Sakal Düzeltiçi Lazer Öncesi

Satıcı: ATAŞBEY

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 749.00
Ipone Saç Sakal Tıraş Makinesi Şarjlı Ipone IP-1011

Satıcı: Pioneer

751,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 751.06

Ipone IP-1011 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Ipone IP-1011 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

60 dk
Yok
Adaptör
Var

Ipone IP-1011 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Li-ion
• Çalışma Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Süresi 60 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 3 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Siyah

Ipone IP-1011 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.