Kullanım Şekli:
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var
Taşıma Çantası:
Yok

Ipone IP-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Saç Sakal Epilasyon Öncesi Tıraş Makinası Profesyonellerin Tercihi

Satıcı: ataşbey

468,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 468.90
Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Saç Sakal Ense Özel Bölge Lazer Öncesi Tıraş Makinesi Profesyonellerin Ter

Satıcı: Mutlu Mandalina

513,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 513.30
Ipone IP-2020 3 Başlıklı Saç ve Sakal Kesme Makinesi

Satıcı: mutlumandalina

634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 634.00
Ipone IP-2020 3 Başlıklı Saç ve Sakal Kesme Makinesi siyah

Satıcı: Medialand

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 639.00
Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Tıraş Makinası Profesyonellerin Tercihi

Satıcı: evkolik

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 649.00
Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Tıraş Makinası Profesyonelleri Tercihi.

Satıcı: Medialand

623,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 633.04
Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Tıraş Makinası Profesyonellerin Tercihi Tüm Set

Satıcı: EVKOLİK

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 689.00
Ipone 3 Başlıklı Saç Sakal Tıraş Makinası Profesyonellerin Tercihi IP-2020

Satıcı: ATAŞBEY

681,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 691.59
Ipone Ip-2020 3 Başlıklı Saç Sakal Burun Çok Amaçlı Tıraş Makinası Profesyonellerin Tercihi

Satıcı: VOLEMİ

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 799.00

Ipone IP-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Ipone IP-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Adaptör
Var
Yok

Ipone IP-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Kulak Burun Başlığı Ana Başlık
• Taşıma Çantası Yok
• Renk Seçenekleri Gri

Ipone IP-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

As S* Profil Resmi

1 yorum

As S* Sadece şarj aleti satılıyor mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.