Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Şarj Tipi:
Adaptör
Şarj Göstergesi:
Var

Jasper JPR-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Jasper Jpr-2020 Prime Çok Fonsiyonlu 3 Başlıklı Saç Sakal Burun Kulak Temizleme Makinasi

Satıcı: Evkolik

347,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 347.10
Jasper Jpr-2020 Prime Çok Fonsiyonlu 3 Başlıklı Saç Sakal Burun Kulak Temizleme Makinasi siyah

Satıcı: Medialand

377,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 377.99
JASPER JPR-2020 PRİME Çok Fonsiyonlu 3 Başlıklı Saç Sakal Burun Kulak Temizleme Makinasi

Satıcı: EVKOLİK

379,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 379.60
JASPER JPR-2020 PRİME Çok Fonsiyonlu 3 Başlıklı Saç Sakal Burun Kulak Temizleme Makinasi

Satıcı: evkolik

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 449.00
Jasper Jpr-2020 Erkek Bakım Seti

Satıcı: Evkolik

521,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 521.10
JASPER JPR-2020 3 BAŞLIKLI EDİTİON SAÇ SAKAL BURUN KILI ALMA TIRAŞ MAKİNESİ

Satıcı: Medialand

578,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 578.71
JASPER JPR-2020 3 BAŞLIKLI ÖZEL SERİ TİTANYUM PRO EDİTİON SAÇ SAKAL BURUN KILI ALMA TIRAŞ MAKİNESİ

Satıcı: evkolik

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 599.00
JASPER Jpr-2020 3 Başlıklı Gold Özel Seri Titanyum Pro Saç Sakal Burun Kılı Alma Tıraş Makinesi

Satıcı: EVKOLİK

609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 609.00
Jasper 2020 3 Başlıklı Şarjlı Saç Sakal Burun Kılı Alma Tıraş Makinesi sari-siyah

Satıcı: Medialand

639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 639.00

Jasper JPR-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Jasper JPR-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Adaptör

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Folyo Başlık Kulak Burun Başlığı Ana Başlık
• Renk Seçenekleri Altın Siyah

Jasper JPR-2020 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.