Kullanım Şekli:
Hızlı Şarj Süresi:
45 dk
Islak Kullanım:
Yok
Tamamen Yıkanabilme:
Yok
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi Fiyatları

Nave BQ-06 T Bıçaklı Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi Sarı 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 359
Nave BQ-06 T Bıçaklı Profesyonel Saç Sakal Kesme Makinesi Mavi 349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 359
Nave Bq-06 Sarı T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal Ve Saç Kesim

Satıcı: Evkolik

434,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 434.10
Nave Bq-06 Mavi T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal Ve Saç Kesim

Satıcı: Evkolik

434,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 434.10
Nave Bq-06 T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal ve Saç Kesim sari

Satıcı: Medialand

439,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 439.97
Nave Bq-06 T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal Ve Saç Kesim

Satıcı: BULUTTABUL

474,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 474.05
NAVE BQ-06M PROFESYONEL TIRAS MAKINESI MAVI

Satıcı: BULUTTABUL

474,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 474.05
Nave Bq-06 Sarı T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal Ve Saç Kesim

Satıcı: Medialand

479,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 489.04
Nave Bq-06 Mavi T Bıçaklı Şarjlı Tıraş Makinesi Led Ekranlı, Profesyonel Sakal Ve Saç Kesim

Satıcı: Medialand

479,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 489.04

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi Fiyat Geçmişi

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

45 dk
Yok
Usb
Var

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Süresi 45 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 4 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Mavi Sarı

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Tıraş Makineleri

Nave BQ-06 Saç Kesme Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.