Kullanım Şekli:
Çalışma Süresi:
Tam Şarj Süresi:
480 dk
Pil Tipi:
Şarj Tipi:
Usb
Şarj Göstergesi:
Var

Philips 3000 Serisi MG3920/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyatları

Philips 7'si 1 Arada Erkek Bakım Seti, 60 Dakika Çalışma Süresi, Kendini Bileyen Bıçaklar, Şarj Göstergeli, MG3920/15

Satıcı: kolaysepet

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1609
Philips MG3920/15 Erkek Bakim Seti 7'si 1 Arada Saç & Sakal Sekillendirici siyah

Satıcı: kolaysepet

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1549.00
Philips MG3920/15 Erkek Bakim Seti 7'si 1 Arada Saç & Sakal Sekillendirici siyah

Satıcı: otomatikportakal

1.721,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1721.73
Philips Mg3920/15 Multigroom 7'Sı 1 Arada Erkek Bakım Seti

Satıcı: Makroreyon

1.956,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 1956.60
PHİLİPS MG-3920/15 ERKEK BAKIM KİTİ

Satıcı: bilerekal

1.967,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1967.04
Philips Erkek Bakım Seti MG3920/15 7'si Bir Arada

Satıcı: bilerekal

1.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1994.05
Philips Mg3920/15 Erkek Bakım Seti 7'Si 1 Arada Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: bilerekal

2.034,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 2034.90
Philips MG3920/15 Multigroom 7'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti

Satıcı: Makroreyon

2.001,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2011.09
Philips Erkek Bakım Seti MG3920/15 7'si Bir Arada

Satıcı: MakroReyon

2.063,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2063.04
PHİLİPS MG-3920/15 ERKEK BAKIM KİTİ

Satıcı: Makroreyon

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2149.00
Philips MG3920/15 Erkek Bakım Seti 7'si 1 Arada Saç & Sakal Şekillendirici

Satıcı: ANTREPO

2.933,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2943.69
Philips Mg3920/15 7 Si 1 Arada Saç Ve Sakal Şekillendirici Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3999.00

Philips 3000 Serisi MG3920/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Fiyat Geçmişi

Philips 3000 Serisi MG3920/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Temel Özellikleri

480 dk
Usb
Var

Philips 3000 Serisi MG3920/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Pil Tipi Ni-MH
• Çalışma Süresi 60 dk
• Tam Şarj Süresi 480 dk
• Şarj Göstergesi Var
• Şarj Tipi Usb

TASARIM/AKSESUAR

• Başlık Tipleri Ana Başlık
• Tarak Tipleri 5 Adet Tarak
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips 3000 Serisi MG3920/15 Çok Amaçlı Tıraş Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.